Archiwizacja dokumentów

Usługa archiwizacji dokumentów pozwala utrzymać przejrzystość i bezpieczeństwo Państwa dokumentacji. Dzięki nam firmowa dokumentacja będzie poprawnie i solidnie zewidencjonowana oraz regularnie porządkowana. Po przeprowadzeniu usługi zyskają Państwo uporządkowaną dokumentację wraz z pełną ewidencją. Wszystkie akta są profesjonalnie oznaczone, solidnie zabezpieczone, a specjaliści z Elpol przeprowadzą szkolenie, jak sprawnie i efektywnie korzystać z archiwum.

Procedura archiwizacji dokumentów przebiega następująco:

Archiwizacja dokumentów - przygotowania Archiwizacja dokumentów - efekt końcowy

Zarchiwizowana i zabezpieczona dokumentacja niesie ze sobą wiele korzyści:

Bezpieczeństwo – dzięki porządkowi w dokumentacji łatwiej sprawować pełną kontrolę nad obiegiem informacji wewnątrz firmy. Nasi pracownicy charakteryzują się pełną dyskrecją, a niszczarnia dokumentów ulokowana w bezpośrednim sąsiedztwie składnicy sprawia, że nie istnieje możliwość wycieku dokumentów.

Efektywne wykorzystanie miejsca – po archiwizacji dokumentów, akta zajmują zauważalnie mniej miejsca w archiwum. Poza estetycznym wyglądem dokumentacji zyskują Państwo dodatkowe miejsce do przechowywania nowo wytworzonej dokumentacji.

Komfort oraz wygoda korzystania z dokumentacji zakładowej – zewidencjonowane i uporządkowane akta są bezproblemowe do kontroli i łatwe do odszukania. Pracownicy nie będą musieli spędzać niepotrzebnie czasu na szukanie odpowiednich dokumentów w archiwum, dzięki czemu korzystanie z dokumentacji w firmie będzie czynnością szybką i przyjemną.

 
 
Archiwizacja dokumentów
 
Informacje:
Oferta:
Elpol
 ul. T. Wendy 7/9
 81-341 Gdynia
 tel./fax. 58 661-48-74
 tel. kom. 665-441-222
e-mail:
 obsługa klienta, marketing:
  biuro@elpol.info
 archiwum dla stałych klientów:
  skladnica@elpol.info
Wszystkie Prawa zastrzeżone dla ELPOL © 2003-2017
Realizacja ITelier