Niszczenie dokumentów

Oferujemy Państwu bezpieczne, profesjonalne oraz niedrogie niszczenie dokumentów.

Ponad trzydziestoletnie doświadczenie w naszej branży umożliwia nam dopasowanie procedury i sposobu do Państwa potrzeb. Usługa niszczenia akt jest tańsze, niżeli niszczenie dokumentów we własnym zakresie.

Niszczenie dokumentów - przygotowania

Każda firma i instytucja w trakcie swojej działalności tworzy bardzo duże ilości dokumentów. Akta te powstają często w kilku egzemplarzach, co powoduje, iż z biegiem czasu ogromne ilości papieru pojawiające się w biurze stają się niezwykle problematyczne. O wiele większym problemem jest zagrożenie bezpieczeństwa informacji. Akta bądź ich kopie przechowywane w niezabezpieczonych miejscach, lub wyrzucane jako standardowe, niezniszczone odpadki mogą często znaleźć się w niepowołanych rękach i stanowić zagrożenie dla tajemnicy handlowej. Stwarza to również zagrożenie dla wizerunku firmy oraz naraża na szwank jej konkurencyjność. Firma ELPOL pomoże Państwu rozwiązać te problemy świadcząc dla Państwa profesjonalne niszczenie dokumentów. Dzięki ponad trzydziestoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie przeprowadzić niszczenie dokumentów metodami, które najbardziej będą odpowiadać naszym klientom, gwarantując jednocześnie pełne bezpieczeństwo. Prowadzona przez nas usługa niszczenia dokumentów pozwala na wieczyste utajnianie informacji zawartych w nich, nawet do piątej klasy tajności (zgodnie z normą DIN32757).

Korzyści płynące z niszczenia dokumentów:

Oszczędność kosztów – niszczenie dokumentów w naszym przedsiębiorstwie pozwala na duże oszczędności w wywozie odpadów. U nas płacą Państwo za wagę papieru, a nie jego objętość.

Niszczenie dokumentów - noże tnące

Oszczędność czasu własnych pracowników – wystarczy tylko wskazać, które dokumentu są przeznaczone do zniszczenia, a ich odbiorem, transportem oraz niszczeniem zajmą się nasi pracownicy.

Bezpieczeństwo informacji – przeprowadzany proces niszczenia dokumentów został tak przez nas zaprojektowany, że żadna niepowołana osoba nie ma możliwości dostępu do informacji zawartych w dokumentach.

Dbałość o ekologię – niszczenie dokumentów wykonywane jest z pełną dbałością o środowisko naturalne, a niszczone dokumenty są w 100% poddawane przez nas recyclingowi i wykorzystane są do ponownej produkcji papieru.

Oferujemy Państwu różne sposoby niszczenia dokumentów:

Niszczenie dokumentów - efekt końcowy

Niszczenie dokumentów z odbiorem z siedziby klienta – dokumenty wskazane przez klienta odbieramy z Państwa siedziby.

Niszczenie dokumentów w siedzibie klienta – pojawiamy się u Państwa z maszyną do niszczenia dokumentów i jej obsługą, a akta niszczone są w wyznaczonym przez Państwo miejscu.

Pojemnikowe niszczenie dokumentów – Bardzo wygodne oraz nowoczesne rozwiązania dla biur. W Państwa biurze rozmieszczone zostają szafki na dokumenty, które przeznaczone są do zniszczenia. Opróżniane są one przez nas w zależności od Państwa zapotrzebowania.

Mogłoby się wydawać, że niszczenie dokumentów w swoim własnym zakresie jest bezpieczniejsze oraz tańsze, jednak jest to tylko złudzenie. Niszczenie akt nawet w dobrych i nowoczesnych niszczarkach biurowych jest żmudnym oraz długotrwałym procesem. Wymaga to dużego zaangażowania pracowników, którzy z kolei tracą przez to niepotrzebnie dużo czasu pracy na bezproduktywne niszczenie akt. Niszczenie dokumentów w biurze zanieczyszcza otoczenie oraz powietrze. Niszczone w zwykłych biurowych niszczarkach dokumenty, nie gwarantują Państwu również tajności informacji, a zużycie niszczarek znacząco skracają ich żywotność. Co więcej dokumenty pocięte w warunkach biurowych, są niezwykle kosztowne w wywózce, albowiem zajmują one mnóstwo miejsca w pojemnikach oraz workach (więcej niż papieru, jest w nich powietrza). Różne pozostałe formy niszczenia dokumentów (np. ich palenie) są zakazane przez przepisy prawne. Korzystanie z naszych usług niszczenia dokumentów i makulatury, pozwoli Państwu osiągnąć spore oszczędności pieniędzy oraz czasu, zwiększy w istotnym stopniu bezpieczeństwo informacyjne w biurze, a Państwo sami będziecie posiadali więcej czasu na to, by zajmować się istotnymi dla Państwa rzeczami .

 
 
Niszczenie danych
 
Informacje:
Oferta:
Elpol
 ul. T. Wendy 7/9
 81-341 Gdynia
 tel./fax. 58 661-48-74
 tel. kom. 665-441-222
e-mail:
 obsługa klienta, marketing:
  biuro@elpol.info
 archiwum dla stałych klientów:
  skladnica@elpol.info
Wszystkie Prawa zastrzeżone dla ELPOL © 2003-2017
Realizacja ITelier