ELPOL – Działamy na rynku od 1982

Firma ELPOL posiada ponad 30 letnie doświadczenie. Specjalizujemy się w zarządzaniu dokumentacją oraz świadczymy kompleksowe rozwiązania obejmujące archiwizację dokumentami, przechowywanie dokumentów i niszczenie dokumentów oraz utylizację elektroniki. W naszej bogatej ofercie odnajdą Państwo bardzo bogatą ofertę kartonów archiwalnych, worków bankowych oraz regałów archiwalnych. W ofercie firmy ELPOL znajdziecie rozwiązania, które pomogą każdemu nowoczesnemu przedsiębiorstwu zagwarantować wewnętrzne bezpieczeństwo, , porządek w dokumentach oraz ułatwią dbanie o ekologię i środowisko naturalne.

ELPOL - ponad 30 lat doświadczenia

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu na rynku usług archiwizacyjnych, wspaniale rozumiemy specyfikę wymagań przedsiębiorstw z terenu Trójmiasta. Przez szereg lat istnienia naszej firmy, mieliśmy ogromną przyjemność świadczyć nasze usługi dla wielu znakomitych firm z Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz innych miast regionu, a także dla przedsiębiorstw z innych części kraju.

Dzięki naszym usługom, Państwa biuro zyska wiele większą efektywność, a koszty funkcjonowania znacznie się obniżą. Dokumentacja w waszej firmie będzie bezpieczniejsza oraz przejrzysta. Wszelkie podejmowane przez nas działania, zaprojektowane zostały w taki sposób, aby były one przyjazne dla naturalnego środowiska. Właśnie dzięki temu będą mieli Państwo możliwość pochwalenia się, iż macie na uwadze ekologiczne aspekty w waszej działalności.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą oraz zapoznanie się z informacjami na naszej stronie internetowej obejmującymi kwestie ekologii i bezpieczeństwa w Państwa działalności. Będziemy niezmiernie radośni, wiedząc że dołączycie do szerokiego kręgu naszych zadowolonych klientów.

Prezes
Andrzej Leśniak
 
 
Zarządzanie dokumentami
 
Informacje:
Oferta:
Elpol
 ul. T. Wendy 7/9
 81-341 Gdynia
 tel./fax. 58 661-48-74
 tel. kom. 665-441-222
e-mail:
 obsługa klienta, marketing:
  biuro@elpol.info
 archiwum dla stałych klientów:
  skladnica@elpol.info
Wszystkie Prawa zastrzeżone dla ELPOL © 2003-2017
Realizacja ITelier